WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

 

  • Lampa Bioptron – może w sposób naturalny wzmacniać regeneracyjne i utrzymujące równowagę zdolności organizmu, przez co pomaga organizmowi wyzwalać jego własny potencjał leczniczy. Po dojściu do tkanek energia światła wspomaga proces biostymulacji (co oznacza, że w pozytywny sposób stymuluje różnorodne procesy biologiczne w organizmie a tym samym wzmaga funkcje organizmu).

  • Lampa Sollux – jest źródłem promieniowania cieplnego-podczerwonego i świetlnego. Zabieg ma na celu ogrzewanie pewnych partii ciała w celu rozluźnienia naczyń krwionośnych i zlikwidowania stanów zapalnych. Stosujemy ją w chorobach reumatycznych, zwyrodnieniowych stawów, w stanach pourazowych, nerwobólach, zespołach bólowych kręgosłupa, porażeniach wiotkich, przewlekłych zapaleniach przydatków macicy.

  • Lampa Fotovita – to terapia światłem, zbliżonym do światła słonecznego. Stosowana w depresji jesienno – zimowej, w zaburzeniach snu. Poprawia samopoczucie, zwłaszcza w okresie zmniejszonej ekspozycji na światło słoneczne.